OrtaSon Eğlence Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cinlerle ilgili fazla konuşmayın

2 posters

bu olaya inanıyormusunuz

cinlerle ilgili fazla konuşmayın Vote_lcap83%cinlerle ilgili fazla konuşmayın Vote_rcap 83% 
[ 5 ]
cinlerle ilgili fazla konuşmayın Vote_lcap17%cinlerle ilgili fazla konuşmayın Vote_rcap 17% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 6

Anket kapatıldı

cinlerle ilgili fazla konuşmayın Empty cinlerle ilgili fazla konuşmayın

Mesaj  İmmorT4l C.tesi Kas. 15, 2008 11:01 am

Merhaba arkadaşlar.Ben yaklaşık 10 yaşlarındayken özge diye bi arkadaşımla bu üç harflilere çok ilgi duyuyorduk(bu arada onlara ismiyle hitap edersek onlar bize bi adım daha yaklaşırlarmış)bir gün akşam arkadaşımızın evinde toplandık,başladık o üç harfliler hakkında konuşmaya sonra kapı çaldı açtk baktk ki kimse yok.Sonra içeriye gittk küçük çocuklar yapıyordur diye. sonra bidaha çaldı bakmadık.Sonra canımız sıkıldı saklanbaç oynamaya çıktık dışarıya saat 10:30 civarlarında ben yummuştm herkes saklandı arıyorum herkesi bi ara sokak wardı çok karanlıktı bi bakıyım dedim bi baktımki bembeyaz böle kefen giymiş suratı kapkarışık bi yaşlı.. Sonra ben dua etmeye başladm ve kaçtmm..Çok KOrkmştm ve arkadaşımı buldum arkadaşım adı özge korkudan konuşamıyodu ve eliyle bana biyeri gösterdi we baktıımda ayakları ters bir bayan çok Korktuk ewe kaçtık ve bunu annelerimize anlattıklarımızda kimse bize inanmadı..!!!!

arkadaşlar size bi öneri onlar hakkında fazla bahsetmeyin ve onların adını ağzınıza bile almayın derseniz bile 3 harfli diyin yoksa onlar size bi adım daha yaklaşırlar......!!!!

En son İmmorT4l tarafından C.tesi Kas. 15, 2008 3:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
İmmorT4l
İmmorT4l

cinlerle ilgili fazla konuşmayın Empty Kural 5

Mesaj  Solujan C.tesi Kas. 15, 2008 1:09 pm

Ben 15 yaşındayken yazıor... 15 yasına bile gelmeden 15 yasındayken basından geçen hikayeyi mi anlatıon:D:D

Forum Kurallarını Oku...
Solujan
Solujan
Admin

http://ortason.forummum.com

cinlerle ilgili fazla konuşmayın Empty düzelttim oldumu ogulcann

Mesaj  İmmorT4l C.tesi Kas. 15, 2008 3:27 pm

Solujan demiş ki:Ben 15 yaşındayken yazıor... 15 yasına bile gelmeden 15 yasındayken basından geçen hikayeyi mi anlatıon:D:D

Forum Kurallarını Oku...

oldumu düzelttim okadar ince ayrıntıya girersen oooo Evil or Very Mad
İmmorT4l
İmmorT4l