OrtaSon Eğlence Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HaLka . . *

HaLka . . * Empty HaLka . . *

Mesaj  ibrahim Perş. Kas. 13, 2008 9:01 pm

HaLka

birgün arkadaşlarımzla halka filmini izlemeye karar veremiştik.arkadaşımın ewinde buluştuk akşam.tabi ewde yanlızdık.filmi izlerken garipten sesler duymaya başladık.film bittikten sonra hepimiz etkisinde kaldık.sonra kapı çaldı bn açtım.yere bi not bırakılmış.elime alıp okumadn arkadaşlarımın yanına gittim.ve nota baktığımzda çk mu korkutunz sizin de sonunuz böyle olucak yazıoduu.hepimiz çığlık atmaya başladık sonra ew telefonu çaldı arkadaşım açtı ve ölüm siz çk yakın denildi.donup kaldık öylece sonra kapı çaldı hepimiz ellerimzde sert cisimlerle kapıyı açtıkk.gelen bir başka arkadaşımzdı olanları anlattık ama bize inanmadı.tam o sırada sigortalar attı bitmiştik.bn korkudn ağlamaya başlamıştım...sonra elektrikler geldi biz hemen eşyalarımızı toplayı bizim ew gittik ama kimseye bişşey anlatmadık.çünkü çk korkmuştuk.ne yapıcamızı bi,lemedikk.aradan bir sene geçti ama hala o gizemli gecenin sırrını çözemedikk...
ibrahim
ibrahim