OrtaSon Eğlence Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akıllı Msn Nickleri ;)

Akıllı Msn Nickleri ;) Empty Akıllı Msn Nickleri ;)

Mesaj  atoch C.tesi Kas. 22, 2008 3:20 pm

Ağırdır ßenim Sevmelerim, Her Yürek Kaldıramaz...!!!

*£g€я $€νg!η ß!я н€ν€$$€ g€яç€к ∂€1ℓ нαуαℓ$€ η!¥€т!η $€ν!ρ α¢1 ν€ям€к$€ $€νм€ ß€η1 αякα∂4$...

Ne OUT oL nEdE İN,,,BeNiM gİbİ CiN ol CiN,,!!WinkWink

savaşan kaybedebilir,savaşmayansa çoktan kaybetmiştir.

GözlerimiN gözLerine değiDiği her aN akLımda Olur da biRgün başkasına bakarsan, gözLerimi hatırLa)

bİr İnSaNa GeReKtİğİnDeN çOk DeĞeR vErİrSeN yA oNu KaYbEdErSiN yDa KeNdİnİ mAvEdErSiN

/x/ ]-[ "KaηatℓaЯı qırıℓmus kü¢çük qeℓebk" ]-[

мαѕυм ∂єιℓιz нιçвιяιмιz««ємιℓу»»

**ⓔⓖⓔⓡ..ⓓⓤⓝⓨⓐ...ⓓⓔⓛⓘⓚⓐⓝⓛⓘ...ⓞⓛⓢⓐⓨⓓⓘ...ⓨⓤⓥⓐⓡⓛⓐⓚ...ⓞ ⓛⓜⓐⓩⓓⓘ..**

çalış çalışacaksan çalışmayacaksan bırak okulu başkası çalışsın

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum… S.S.M

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM S.S.M.

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜĞÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİĞE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

Çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek.

Aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız.

atoch

- Similar topics